Wednesday, November 13, 2013

Emir YARGIN - EYLÜL - Video Klip - Hd

O kadar beğendiğimiz klipleri paylaşmışız yıllarca, bizzat kendi çektiğimiz kamera arkası olsun çekim alet edavatı olsun setler olsun uçmak olsun arabadan sarkmak olsun çok fazla ter döktüğümüz klibi bu bloga koymayı unuttuğum iyi olmuş. Şaryolar mı yapmadık ateşler mi yakmadık 3 gün deli dana gibi koşturmadık mı.Bu arada video çekim işinde iyi olduğumuzu belirtmeden geçemeyeceğim aksini iddia eden bir zahmet klibi izleyiversin
Neyse geç olsun güç olmasın diyelim ve klibi yayınlandığı tarihden 14 ay sonra falan dünyanın en yaratıcı müzik videolarınınn toplandığı Pastorize Eşşek Dışkısına koyalım.
Genç kızların sevgilisi Emir YARGIN ın en duygusal parçası Eylül.
Kendi hayatınında deniz kenarında geçmesinden mütevellit hem yazı hem yaz aşklarını anlatan bu güzide eserin özellikle son planları su altı çekimleri araba sahneleri harika olan bu videosunu HD olarak izlemenizi tavsiye eder gözleriniz den öperim.
Elektronik müziğin yaramaz çocuğu Emir Yargın şimdiye kadar en hareketli dans parçaları ve en neşeli hali ile karşımıza çıktı. Kah robotlarla dans etti, kah Rusya sokaklarında dağıttı.
Emir Yargın bu sefer Yaz Aşkını anlattığı ‘Eylül’ ün sözleri ve  klibi ile duygusal yanını gösteriyor. İzleyenleri ekran başından alıp turuncu tonlarındaki romantik günlere götürüyor.

Yaratıcı aileden duygusal klip.

Bağımsızlığından ödün vermemek için prodüksiyonlarını kendi yapan Emir Yargın,  bu sefer ‘Eylül’ün  yönetmenliğini de üstlendi. Eylül klibinin dikkat çeken bir özelliği de klibin tüm ekibinin annesi,babası,ağabeyi ve yengesinden oluşması oldu. Alanya’da çekilen klibin görüntü yönetmenliği ve sanat yönetmenliğini ağabeyi ve yengesi Bahadır ve Gülşen üstlendi.

No comments: